BLOGI

Siit leiad sisustusalaseid nippe ja põnevaid disainiuudiseid

 

Bonjour, Paris

Aeg on jälle seal maal, et Normann Copenhagen tutvustab oma uusi tooteid mööblimessil Pariisis. Põgus ülevaade, mida messil tutvustati: Aegumatu klassika - Form kiiktool; uues toonis Amp lambid ja Krenit kausid; Pocetid ja täiesti uued peeglid sarjalt Lust. Sügava sinisega tuuakse esile tööpinna helesinine toon, Daily Fiction märkmikud ja töövahendid, Bold kell, Nic Nac alused ja Form tool. Värvide lilla ja türkiisi kontrasti näitavad Era Lounge toolid mahedal taustal.

TOJ - Et sinu riided tunneksid end stiilselt

Minimalistliku välimusega 'Toj' riidestange on suurepärane aitamaks sul korras hoida riideid, kingi ja aksessuaare. Stange valmistamisel on kasutatud saarepuud ja terast. Võimalik on valida kahe suuruse vahel: Kõrgus: 160 cm; Laius: 120 cm; Sügavus: 59,5 cm; Kaal: 16,2 kg Kõrgus: 160 cm; Laius: 74 cm; Sügavus: 59,5 cm; Kaal: 12 kg Mõlemad suurused tulevad kahes värvitoonis: saar/valge või saar/hall Toj riidestange sobib suurepäraselt sinu koridori, magamistuppa või isegi kontorisse. Toj riidestange sobib suurepäraselt sinu koridori, magamistuppa või isegi kontorisse.

POUL MADSEN: A(R)T HOME

Poul Madsen - Normann Copenhageni asutaja ja kaasomanik Poul Madsen on mees, kes seisab uhkelt Normann Copenhageni brändi taga. Lahkelt lubas ta ka piiluda enda Kopenhaagenis paiknevasse korterisse. Hubane korter asub Østerbro linnaosas, kus Poul tunneb ennast tõesti koduselt. Poul Madsen oma kodukontoris. Silmatorkav valgusti on loonud hollandi disainer Marcel Wanders. Väikese merineitsi skulptuuri autoriks on Edvard Eriksen, kelle loodud rahvusvaheliselt tuntud merineitsi kuju originaalversioon asub Kopenhaageni sadamas. Pouli korter on 200m2 suur ning seal elab ta koos naise ja tütrega. Korter on täidetud erinevate disaini- ning kunstiteostega. Loomulikult leiab sealt muuhulgas ka mitmeid

Viimased postitused
Kategooriad
Arhiiv

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 5164040  Tel: +372 56565333 (salong)

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle