Normann Copenhagen on taani disainbränd, mis loob originaalseid ja julgeid hoiatusi, säilitades seejuures lihtsa ja moodsa vormi.

 

Nende tootevalikusse kuuluvad ajatud mööbliesemed, silmatorkavad valgustid ning nutikad koduaksessuaarid.

Tooted on läbimõeldud nii vormilt, värvilt kui materjalilt. Olulist rõhku asetatakse ka kasutajasõbralikkusele.

 

Oma 20-ne tegevusaasta jooksul on brändi visioon püsinud sama: tuua disainimaastikule midagi uut. Tänaseks müüakse Normann Copenhageni brändi enam kui 70-s riigis, erinevatest kontinentidest. Meil on suur rõõm ja au esindada Normann Copenhagen brändi Eesti turul.

2022_Bit_Stool_Group_Swell_MLF20_Local_Lamp_White_01.jpg
bolia-logo-black-cmyk.png

Bolia disainimeeskond koosneb rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritest. Kõik kavandid valmistatakse käsitsi. Enamik Bolia tooteid on disainitud ja toodetud Taanis ning teistes Euroopa Liidu riikides, sealhulgaks ka Eestis.

 

Bolias hinnatakse sotsiaalset vastutust ning unistatakse jätkusuutlikust keskkonnast. Bränd proovib leida pidevalt uusi viise, kuidas olla loodussõbralikum ja vähem kahjustada meie armsat keskkonda. Põhiväärtusteks on inimesed, loovus ja kvaliteet. 

Bolia toodete puhul on kasutatud vaid kõige kvaliteetsemaid materjale. Disainist õhkab hubast skandinaavia minimalismi ja ehedust.   

noora-classic-cushion-soul-plateau-medium-large-balloon-small-large-hour-vira2_edited.jpg
 
Maze Logo_black.png

Rootsi kaubamärki MAZE iseloomustab innovaatiline "aeglane tootmisprotsess" ehk slow production ning jätkusuutlikud disainilahendused. 

Ettevõte rajaneb õiglasele ettevõtlusele ning püüdleb võimalikult väikeste keskkonnamõjude poole. Tooted sünnivad valdavalt taaskasutus-materjalist.

Disain ja lahendused on ehedalt  minimalistlikud ja multifunktsionaalsed ning pakuvad nutikaid võimalusi ka väikese kodu sisustamiseks. 

 
AVOLT logo black.png

AVOLT on Rootsis asuv disainistuudio, mis arendab kaasaegseid pikendusjuhtmeid rakendades Skandinaavialikke põhimõtteid. Erinevad värvid ja mudelid leiavad koha igas interjööris: kodus, kontoris või avalikes keskkondades. 

Avolt asutati veendumusel, et tarbeelektroonika võib olla ilus, esteetiline ja funktsionaalne objekt. 

DSC03631-Edit.jpg
 
Lifestyle image_Primum Chair_Eros Gold+Petrol_01-medium.jpg
Logo_Bent Hansen_black.png

Taani ettevõte Bent Hansen asutati 1948 a. 

Ettevõte on tuntud meisterliku teostuse ning kvaliteetse materjalivaliku poolest. Klassikaline disain ja kauakestvad materjalid on olulised märksõnad toodete loomisel. Aeg, paatina ja loomulik kulumine lisab mööblitükile väärtust ja ajatut elegantsi.

 
s5-black-colour.jpg
andersen_design_since_1916-png.png

Andersen Furniture on taani pereettevõte, mis on tootnud kvaliteetmööblit juba üle 100 aasta. Klassikaline ajatu stiil ja kvaliteetne käsitöö on viinud Andreseni maailma turule. Esimesed aksessuaarid valmisid 2016. 

2020. aastal ühines Andersen Furniture taani disainettevõttega Muubs. Ühinenud ettevõtete uueks nimeks on Design Concept Denmark. 

Muubs kaubamärgi alla kuuluvad samuti mööbel ja aksessuaarid. Inspiratsiooniks põhjamaine loodus ja ajatud hingestatud vormid.

Mõlemad kaubamärgid jätkavad uues ettevõttes koos, kumbki iseseisvalt endiste nimede all kandmas oma meeleolu ja stiili.