top of page

Sisekujundustrendid 2023

Uus aasta toob sisekujundusse retrohõngulised 70-ndad!

Vanast ajast seisma jäänud asjad võivad leida tee tagasi ja suurepäraselt uutega kokku sulanduda. Vintage-mööbel hakkab senisest veelgi enam laineid lööma.

"The seventies house" NormannCopenhagen.comÜleni hallikad või valged ruumid on jäänud seljataha


Värvitoonidest kasutatakse sel aastal eriti rikkaid toone: sügavaid rohelisi ja siniseid, oranže ja punakaid. Maailmakuulus värviettevõte Pantone valis selleaastaseks värviks "Viva Magenta". See roosakas-punakas toon julgustab eksperimenteerima ja muudab elavaks ka kõige elutuma interjööri.
Range minimalismi hääbumine


Kui eelmisel aastal oli minimalism täies hoos, siis sel aastal muutuvad ruumid isikupärasemaks ja mängulisemaks kaotades ära igasuguse reeglipärasuse. Kodu ei ole vaid koht, kus magada või süüa valmistada. Kodu interjööriga ühendatakse nii vaba-aja veetmine, töötegemine kui ka spaa- ning treeningvõimalused. Nii muutub iga ruum oluliseks ja funktsionaalseks osaks tervikust. Korrektsus, kindlad jooned ja tühi ruum asenduvad mõnusa ja kutsuva vibe-ga.
Funky-d materjalid


Hubasust saab lisada tekstuursete kangastega nagu buklee ja samet, mida sel aastal igal pool näha on. Mõlemad mõjuvad elegantselt, kuid valides mõne ägeda tooni, muudab samet ruumi eriti peeneks.

Puit ja kivi on jätkuvalt trendikad, kuid nende kõrval särab ka lubjakivi ja sellest inspireeritud limewash. Muidugi on sel aastal kindel koht 70-ndate terratsol, mida võib tänapäeval leida igas võimalikus toonis.

Punutiste mõjutused, mida juba eelmisel aastal näha võis, jätkavad ka tänavu tõusulainel. Neid võib kasutada nii valgustitel, lillevaasidel, aga miks mitte ka mööblil.Comments


Viimased postitused
bottom of page