March 26, 2020

January 17, 2019

January 16, 2019

Please reload

Viimased postitused

Meisterlik monokroomsus - must/hall/valge

  Valged, hallid ja mustad toonid peenetes nüanssides loovad elegantse interjööri.  Olles juba iseeneses kaunid, annavad need varjundid ideaalselt neutraalse fooni, kus on põnev katsetada värvikontraste ning silmapaistvat disaini ja vormi.

SITIKMUST

GRANT valgusti

 

Läikivmust metall ja kaunid kontuurid - lambikupli ümaralt tihke siluett graatsiliselt saledal jalal loob õhulise ja pehmeloomulise kompositsiooni. Grant kollektsiooni valgustid mõjuvad ruumis kuninglikult ja ajatult. Elegantne lahendus kontorisse ja kabinetti, samahästi ka öökapile või elutuppa.

LIIVAKARVA  

BELL lamp

 

Mahedad toonid ja ümarad vormid lisavad ruumi hubasust, Bell valgusti originaalne disain mõjub põnevalt söögilaua kohale või elutoa istumisnurka.

Erinevad värvid ja suurused annavad loovusele piisavalt mänguruumi.

 

HIIREHALL

BLISS tass

 

Bliss on moodne portselanserviis pakitud ajatult matti halli varjundisse. Kollektsiooni kuuluvad teekann ja -tassid, piimakann ja suhkrutoos.

Vaata ka sarja teisi tooteid.

TUHM VALGE

HORIZON peegel

 

Horizon peegli disain hõlmab nutikalt kombineeritud peegelit metallist riiuliga – idealne lahendus esikusse või vannituppa.

Saadaval erinevas suuruses.

GRAFIITHALL

CIRCUS tumba

 

Circus on justkui moodne interpretatsioon Marokko tumbast, selle märksõnadeks on selge, graafiline vorm ja sametine viimistlus. Saadaval kahes suuruses. Uudista värvivalikut siin.

UDUHALL

WORK riiul

 

Puhas, klassikaline lahendus monokroomsetes toonides. Tagasihoidlik, kaunis ja praktiline taust kõigele vajalikule nii kontoris, elutoas või köögis. Erinevad lahendused ja värvitoonid.  

 

 

 Pisut inspiratsiooni erinevate varjunditega katsetamisel - tulemuseks on rahulik, neutraalne ruum.

 

 

 

 

 

 

Please reload

Kategooriad