top of page

Oh kooliaeg, oh kooliaeg...

Normann Copenhagen´i kirjutuslaud JOURNAL, tugitool FORM, lauavalgusti EDDY

Septembrikuus, kõik on uus... Olgu väike või olgu suur, kodused tööd tuleb ikka valmis teha ja need sünnivad kõige kergemini mugavas keskkonnas. Seepärast toome välja mõned hubased soovitused KROMO valikust.


Mugav kirjutuslaud

Pythagoras kirjutuslaud on praktiline just väikeses korteris, kus iga ruutmeeter on vajalik..
Iga tuba ja selle elanik on erinevate vajadustega. Väiksesse tuppa või kontorinurka sobib suurepäraselt MAZE Pythagoras kollektsiooni seinariiul-kirjutuslaud. Laud kinnitub seinale nutikate kolmnurksete kanduritega, mille asendit on võimalik vastavalt soovile paigutada ja kombineerida. Lauaga samasse kollektsiooni kuuluvad Pythagoras riiulid ja sahtlid. Nii on võimalik täiendada ja kujundada praktiline panipaikadega kontorinurk.


JOURNAL kirjutuslaud, JET seinariiulid, FORM kontoritool, CIRCUS tumba, WORK riiul

Normann Copenhagen´i JOURNAL on koolipinki meenutav põhjamaiselt minimalistlik kirjutuslaud. Lamineeritud lauaplaat toetud õhulisele, end vastupidavale metallraamile, lauaplaadi all pakub hoiustamisruumi kontoritarvetele diskreetne metallist sahtel. Sobib suurepäraselt modernse minimalistliku interjööriga.


Mustast metallist raamile toetub vastavalt kas mustaks värvitud pöögist või lakitud tammepuust jalg ja lauaplaat. Plaat on kaetud naturaalse tammespooniga või erinevates värvitoonides linoleumiga.
Innovatiivne sisseehitatud mobiililaadija tagab puhta ja juhtmevaba lauapealse.
Lauaplaat saadaval nii tammespooniga kui linoleumiga.


BENT HANSEN´i Hemingway on tõeliselt stiilne kirjutuslaud vanemale koolieale ja täiskasvanud õppijale. Lauda iseloomustab lisaks elegantsusele innovaatilisus: lauaplaadi sisse on ehitatud juhtmevaba telefonilaadija, lihtsalt aseta telefon lauale ning see saab kiirelt ja mugavalt laetud. Mustast metallist raamile toetub mustaks värvitud pöögist või lakitud tammest jalg ja lauaplaat. Lauaplaat on kaetud naturaalse tammespooniga või erinevates värvitoonides linoleumiga. Hemingway sobib ideaalselt ka keset tuba või avatud elutoa kontorinurka.


Pehme, kuid tuge pakkuv tool


FORM tool ja Union laud.

FORM toolide kollektsioon kuulub Normann Copenhagen´i klassikasse. Sari pakub rikkalikku valikut lihtsatetest söögitoolidest pehme polstriga kontoritoolideni. Nii võib valida, lihtsate või pöörlevate jalgadega, lisapadjaga plastistme või täispolstriga ja reguleeritava kõrgusega ratastel FORM kontoritoolide vahel. Polsterkatte valik poolsünteetilisest või villasegusest naturaalse nahani. Värvivalik on samuti rikkalik, tekstiilinäidised saadaval salongis, et saab tooli valida arvestades ruumi stiili ja vajadustega.


HYG toolide täpsema valikuga tule tutvuma meie KOPLI tn 16 salongi.

HYG sarja toolid on uudistoode, mis välja kasvanud FORM toolist, kuid vormilt avaram ja kandilisem. Ka HYG kollektsioon pakub erinevaid võimalusi otstarbest viimistluseni: plastistmega söögitooli, kontoritooli, kus tooli väliskülg praktiline plast, kuid sisemine seljaosa polstrist, samuti täispolstriga toole. Saadaval erinevad lahendused toolijalgadele ja värvivalikule. Salongis, Kopli 16 olemas näidised, sest oma silm (tooli puhul ka istmik) on kuningas.


Puhas tuba, selged mõtted

Liiga palju segadust härib ka mõttevoolu ja keskendumist olulistele ülesannetele. Seepärast on kindlasti oluline hoida laud korras ja paigutada üleliigsed esemed ja kontoritarbed läbimõeldult ning käepäraselt.


Pocket 4 on taskute sarjas suurim, mahutab nii raamatu kui tahvelarvuti.
Pocket 3 ja 2


Normann Copenhagen´i POCKET seinataskud on nutikas lahendus väikeste tarvikute ja pisividinate hoiustamiseks. Olgu värvipliiatsid, elektroonikaseadmete laadija, tahvelarvuti või lugemisvara, kõigele leidub oma tasku. POCKET taskud on saadaval neljas erinevas suuruses ja mitmes värvitoonis, klassikalised must, hall ja valge saavad hooajaliselt värvilisi lisandeid. Selleks hooajaks on aktsendiks helesinine.


NOW multifunktsionaalsed seinataskud aitavad laua puhtana hoida

MAZE kaubamärgi multifunktsionaalsed NOW ajakirjataskud sobivad imehästi ka raamatute, joonistusplokkide või kaustikute hoiustamiseks. Saadaval nii ühe kui kolme "taskuga" ning viimistlusest must, valge või luksuslikum harjatud messingust hoidja. Praktiline ja kaunis aksessuaar juba iseenesest, sobib seinale nii kontoris, kabinetis, lastetoas kui elutoas.


Õigesti valitud valgusti ei väsita silmi

Hea valgustus on kontoriruumi üks olulisemaid elemente. Kirjutuslauale kuulub kvaliteetne lamp, mis tagab piisava valgustatuse nii kirjutamise kui lugemise jaoks. Lisaks siin pakututele on meie salongis saadaval LUXO lauavalgustid.


L-1 valgusti on loovisikute lemmik, seda on müüdud üle maailma üle 23 miljoni eksemplari.
L-1 lauavalgusti on inspireeritud inimese õlavarrest ja selle liikumisest.


Näiteks L-1, ainulaadse disaini ja vedrutasakaalustatud varrega lauavalgusti, mida peetakse maailma esimeseks arhitektlambiks. L-1 valgusti loojaks on 1937. aastal Luxo asutaja Jac Jacobsen. Saadaval ka tänapäevase LED mooduliga, nii alusplaadiga kui laua külge kinnitatavana.


MOMENTO valgusti ja DAILY FICTION kontoritarbed

Normann Copenhagen´i MOMENTO LED-laualamp on uus ja minimalistlik versioon klassikalisest büroolambist. Lihtne konstruktsioon ja detailid loovad kerge ja õhukese disaini ning puhta visuaalse mulje. Lapsemeelselt lustlik, kuid tõsiseltvõetav abimees kooljütsi kirjutuslaual. Saadaval neljas erinevas värvitoonis: must, valge, hall ja petrolsinine.


Koolis käimine võib olla tõeliselt lõbus ja põnev kui ümberringi on kvaliteetne ja toetav keskkond. Rõõmsat ja arendavat kooliaastat!

Viimased postitused
bottom of page