Edukas ruumikujundus algab kvaliteetse planeerimisega - 3D/2D CAD failid Normann Copenhagen´iltRuumi loomine algab tavaliselt planeerimisest. Enne kui miskit reaalselt valmib, sünnib visioon, mis kantakse joonisele ja projektile. Nii pannakse paika olulisemad detailid ning joonestatakse plaanid: elekter ja valgustus, ruumide otstarbeline paigutus jne.


Projekteerimine on aeganõudev protsess. Arhitekti, disaineri ja projekteerija tööd kergendab oluliselt võimalus kasutada spetsiaalseid joonestusprogrammidele mõeldud faile, mis sisaldavad valmis jooniseid planeeringus kasutatavatele detailidele. Sisearhitektuuris on selle hulgas siis ka sisustuselemendid: mööbel, valgustid jne.

Normann Copenhagen teeb juba aastaid suurepärast koostööd disaineritega ja on projekteerimistööde hõlbustamiseks välja töötanud spetsiaalse 2D ja 3D CAD failide andmebaasi, mis sisaldab Normann Copenhagen´i poolt pakutavaid valgusteid ning mööblit. Failid sobivad erinevatele professionaalsetele joonestusprogrammidele.


Uuendusena on loodud joonistekataloogid eraldi SKETCHUP kasutajale. Muuhulgas võib sealsete 3 D elementide hulgas leida isegi Normann CPH tuntumaid aksessuaare.Joonised on varustatud vajaliku mõõtkavaga ning erinevas vaates, piktogrammidest kolmemõõtmeliste visuaalsete mudeliteni.Lisaks saab spetsiaalse 360 kraadise mudelikombineerijaga proovida ja kombineerida erinevaid kattematerjale või värvivalikuid, et valida just projektiga sobituv mudel.
Normann Copenhagen´i lehel on olemas ka hinnakiri, mille abil saab hõlpsasti juba projekteerimisel paikapandud eelarvega arvestada. Suuremahuliste projektide puhul on alati kasulik paluda pakkumist edasimüüjalt. Nii saame abiks olla ka meie, Kromo Disain OÜ-s, seda nii tooteinfo kui personaalsete projektipakkumiste kaudu. Kirjuta oma soovist meile: info@kromodisain.ee
Viimased postitused
Arhiiv
Kategooriad

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 56565333

Tel: +372 5164040   

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle