Lihtne ja imeline MAZE


Rootsi disainettevõte MAZE Interior on nüüdseks juba üle 15 aasta valmistanud minimalistlikku multifunktsionaalset sisekujundust. Nüüdseks müüakse MAZE kaubamärgi toodangut üle maailma.


Tootmine toimub valdavalt Rootsi Smålandi maakonnas, kohalike käsitöömeistrite käe all. Nii suudetakse tagada kvaliteedikontroll kogu tootmisprotsessi jooksul ning võimalikult väheste keskkonnale kahjulike mõjude tekitamist.Ettevõttel on kujunenud nö. "aeglase tootmise" visioon, pakkudes vastupidavat ja kauakestvat disaini, mis on hoole ja armastusega valminud taaskasutuse tulemusel vastupidavatest materjalidest. Dekoratiivne ja stiilne disain pakub sageli iseenesest juba silmailu. Nii mõjuvad tooted graafilise dekoorina, kuid aitavad kodu korras hoida.Jätkusuutlik ja keskkonnasäästlik mõtteviis aitab luua vastupidavaid kauakestvaid lahendusi, mis sobivad iga ajastu ja stiiliga. MAZE tooted on pärandatavad ka järgnevatele sugupõlvedele.Tootevalikusse kuuluvad erinevad riiulid, nagid ja muud hoiustamiseks ning korra loomiseks mõeldud elemendid. Tooted on multifunktsionaalsed ning pakuvad kiire elustiiliga tänapäeva nutikat lahendust.


Nutika lahendusega Pythagoras riiulite süsteem on ehk kõige tuntum MAZE kaubamärgi toode. Riiulid muudab põnevaks kolmnurksete kandurite mänguline lahendus, nimelt võib kandurite suunda ja värvi muuta ning paigutada soovile vastavalt, luues iga uue paigutusega uue meeleolu ja disaini.Väikene inspiratsioonirännak läbi imelise MAZE tootemaailma. Nüüd on MAZE tooted saadaval Kromo kaupluses, Kopli 16 Tallinnas. Samuti Kromo e-poes.


Viimased postitused
Arhiiv
Kategooriad

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 56565333

Tel: +372 5164040   

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle