Meisterlik monokroomsus - must/hall/valge


Valged, hallid ja mustad toonid peenetes nüanssides loovad elegantse interjööri. Olles juba iseeneses kaunid, annavad need varjundid ideaalselt neutraalse fooni, kus on põnev katsetada värvikontraste ning silmapaistvat disaini ja vormi.

SITIKMUST

GRANT valgusti

Läikivmust metall ja kaunid kontuurid - lambikupli ümaralt tihke siluett graatsiliselt saledal jalal loob õhulise ja pehmeloomulise kompositsiooni. Grant kollektsiooni valgustid mõjuvad ruumis kuninglikult ja ajatult. Elegantne lahendus kontorisse ja kabinetti, samahästi ka öökapile või elutuppa.

LIIVAKARVA

BELL lamp

Mahedad toonid ja ümarad vormid lisavad ruumi hubasust, Bell valgusti originaalne disain mõjub põnevalt söögilaua kohale või elutoa istumisnurka.

Erinevad värvid ja suurused annavad loovusele piisavalt mänguruumi.

HIIREHALL

BLISS tass

Bliss on moodne portselanserviis pakitud ajatult matti halli varjundisse. Kollektsiooni kuuluvad teekann ja -tassid, piimakann ja suhkrutoos.

Vaata ka sarja teisi tooteid.

TUHM VALGE

HORIZON peegel

Horizon peegli disain hõlmab nutikalt kombineeritud peegelit metallist riiuliga – idealne lahendus esikusse või vannituppa.

Saadaval erinevas suuruses.

GRAFIITHALL

CIRCUS tumba

Circus on justkui moodne interpretatsioon Marokko tumbast, selle märksõnadeks on selge, graafiline vorm ja sametine viimistlus. Saadaval kahes suuruses. Uudista värvivalikut siin.

UDUHALL

WORK riiul

Puhas, klassikaline lahendus monokroomsetes toonides. Tagasihoidlik, kaunis ja praktiline taust kõigele vajalikule nii kontoris, elutoas või köögis. Erinevad lahendused ja värvitoonid.

Pisut inspiratsiooni erinevate varjunditega katsetamisel - tulemuseks on rahulik, neutraalne ruum.

Viimased postitused
Arhiiv
Kategooriad

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 56565333

Tel: +372 5164040   

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle