top of page

Amp 2018 - Nostalgia uues kuldses kuues.

Amp kollektsioon

Amp seeria sisaldab 1960-tel transistorraadiotes kasutusel olnud raadiolampitest inspireeritud väikesemahulisi valgusteid. Unikaalsed vormid klassikaliste materjalide, marmori ja klaasi, koosluses mõjuvad nostalgiliselt, kuid kaasaegselt.

Spetsiaalselt disainitud dekoratiivsed lambipirnid heidavad sumedat kuma läbi rohekas-kuldse või suitsuhalli klaaskupli, samas kui piimjas-valge kuppel tõstab esile lambi kuju, luues eheda ja lummavalt esteetilise silueti.

Kollektsiooniga on loodud lampvalgusti, mis heidab ruumi kaunist ja õdusat valgust. Kõrgetasemeline disain võimaldab kasutada Amp seeriat erinevate sisekujunduslahenduste puhul: esikus ja sissekäikude juures, elutoa istumissektsioonis. Kombineerides sama sarja erinevaid lampe ühtse ansamblina söögitoa laua kohal lisab ruumile piduliku ja ekstravagantse meeleolu.2018 - Amp kuldsete detailidega


2018. aastal on Amp perekond on saanud aastal uue pereliikme, kollektsioonis tavapärane kivist pesa on asendatud uues versioonis sätendav-kuldse messingiga. Valgusküllaselt peegelduv metall loob ruumis sooja atmosfääri, eriti kaunilt tuleb see esile mitme kaupa rippuvate lampide puhul. Valikus on opaalvalge ja sutsune klaas.


Amp kollektsiooni disaineriks on Simon Legald.

Disainer Simon Legald

Simon Legald on tuntud taani tootedisainer. Lõpetanud 2012. aastal Taani Kuningliku Kaunite Kunstide Akadeemia. Tema teoste hulka kuuluvad nii väikese- kui suuremahulised tooted. Simon Legald´i disain on loodud dialoogis töötusliku ja käsitöömeisterlikkuse vahel. Samuti meeldib talle visuaalselt rõhutada toote struktuuri kujundamiseks vajalikke meetodeid.

Siirus on see, mis teeb toote arusaadavaks ja iseloomustab toote funktsionaalsust. Kui sa adud toodet, siis ei vaja see selgitusi. Minu disaini mõte on, et see oleks ostetav ja kasutatav. Minu jaoks kujutab lihtsus objekti tegelikku identiteeti ja loob selle usaldusväärsuse. Ma püüan oma vormides hoiduda ebavajalikest detailidest. Töötan pigem lihtsusega, rõhutades vajadusi, mitte neid varjates. See annab tootele lihtsa ja ausa väljenduse.


Simon Legald

Viimased postitused
bottom of page