Õnneliku pidulaua retsept...

Armastusega kaetud laual kodusoojuses valminud piduroad, armsad inimesed ja koosolemiserõõm annavad pühadele nende tõelise tähenduse. Väike kujundusretsept kauni pühadelaua seadmiseks ja katmiseks. kulub alati ära.

Inspiratsiooni koostisosad seekord Normann Copenhagen´i tootevalikust:

Tagasihoidlikult hall, kuid messingist kinnitusdetailidega Union söögilaud mõjub ootamatult lihtsalt, kuid elegantselt. Värvitud metallist raami troonib uudne nanotehnoloogiline laminaatkate "Arpa Fenix" - äärmiselt vastupidav, kergesti hooldatav ning põneva siidise tekstuuriga.


Taani disainiklassikasse kuuluv Simon Legald´i disainitud söögitool Form on mugav ja mitmekülgse võimalusega. Kujundus vastavalt ruumi vajadustele ja kliendi soovile: valikus tammepuidust või metallist jalad, istmeosa saab valida praktilisest plastikust luksusliku nahk- või sametkatteni.

Kvaliteetne laudlina on õnnestunud pidulaua vundament. Tivoli pargi tänavasillutise taimemotiivid lisavad mängulisust ja faktuuri Walk in the Park laudlina ja servjettide klassikaliselt elegantsele seladonrohelisele värvilahendusele. Kaunis portselan ja elegantsed söögiriistad lauanõude sarjast Banquet muudavad iga söömaaja erakordseks.


Porter veinipudeliavaja ja pudelikorgi võib rahuliku meelega pidulauale "ripakile" jätta. Valikus messingist või mustglasuuritud metallist variant. Olgu joogivesi või esmaklassiline vahuvein, pidulikuks puhuks sobivad käsitsipuhutud Banquet pokaalid, mille loomist on inspireerinud Tivoli pargi majesteetlik hotell Nimb.


Tivoli sarja läbivad mustrina pargile iseloomulikud haldjatuled (fairy lights). Neid võib leida Banquet taldrikutel ja pokaalide jalal, Pirouette ning Fairy lights küünlahoidjates ning kollektsiooni tekstiilesemete mustris.

Tour salatitarvikuid ja juustunugade komplekti iseloomustavad modernne disain ja eksklusiivne materjalikasutus. Soliidne tiigipuu ja messingkattega metall täiendavad sirget lihtsat vormi ning annavad köögitarvikutele ajatu, alati moodsa välimuse.

Block küünlavalik mängulises Tivoli versioonis pakub klassikalisele valgele valikule lisaks kohvipruuni ning antiikseladoni. Ohutuse tagamiseks kasuta kindlasti küünlaaluseid: uudistoodetena Tivoli kollektsioonis "küünlakarussell" Pirouette, suitsutammest raamiga Fountain peegelkandik ning tagasihoidlik messingist Block küünlaalus.

Serveerimislaud Block on praktiline abiline söögilaua ääres. Ratastel lauake liigub usinalt ringi ning täidab suurepäraselt kelneri ülesannet, hoiab pidulaua puhtana ning aitab pererahval kiirelt, kuid elegantselt järgmist käiku serveerida.

Desserdiks pisut inspiratsiooni Normann Copenhagen´i pildivaramust.

Viimased postitused
Arhiiv
Kategooriad

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 56565333

Tel: +372 5164040   

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle