Kõnekas koloratuur

Kopenhaageni keskosas asuv 175 aastat vana väärikas lõbustuspark Tivoli pakub linnaelanikele ja väliskülalistele õdusat pelgupaika argipäevasest linnasaginast.Lõbustused, toiduelamused, omanäoline aiakunst ja kultuurisündmused - võluv Tivoli park on pakkunud nüüd inspiratsiooni ka Normann Copenhagen´i uuele disainkollektsioonile.Tivoli


"TIME Magazine" paigutas hiljuti Tivoli vabaajapargi saja parima vaatamisväärsuse hulka maailmas. Tivoli aed lummab oma külastajaid eklektilise värvide ja muljete buketiga. Nüüd on leidnud need värvid ja mustrid tee Normann Copenhagen´I maitsekalt disainitud uude tootevalikusse. Valgustid, tekstiil, lauanõud, parfümeeria, miniskulptuurid, sisustusaksessuaarid ja palju muud kaunist kodu tarbeks on saanud inspiratsiooni Tivoli miljööst.
Värvid

Kollektsiooni värvivalik on justkui rikkalikust küllusesarvest välja vulisev vikerkaar. Tivoli sarja koloratuur esindab pargi elavat saginat ja mängulisust, aiaroheluse puhtast rohelisest särtsaka pulgakommipunaseni. Pargi külluslikud lilleväljad, arhitektuurilised detailid ja põnevad atraktsioonid ärkavad ellu kollektsiooni toodetes.

Must ja valge, sügavpunased ja tumerohelised toonid ning kuldsed detailid moodustavad värvipaleti vundamendi; aktsenti annavad moodne nefriitroheline, karamellpunane, suhkruvati roosa ja tumesinine; kontrastiks karamell ja kahvatu kollane. Antiikroheline seladon ja selle varjundid ning kuldne khaki mahendavad kirgast paletti ja lisavad disainile küpset elegantsi.Mustrid

Tivoli kollektsiooni uhkuseks on neljas erinevat mustrikollektsiooni, mis annavad tekstiiltoodetele ainulaadsust ja isikupära.

Mänguline, käsitsi joonistatud “Walk in The Park” (Jalutuskäik pargis) on kombineeritud erinevatest äratuntavatest Tivoli pargi elementidest. Lähemalt uurides võib sealt leida detaile kuulsast pantomiimiteatrist, kuumaõhupallidest, paabulinnu skulptuuride ning pargi erinevate keraamiliste plaatide ja telliste kujundusest.


Pargi jalutusradu katvate plaatide mustrid on nüüd kunstipäraselt tikitud tekstiilidele.“The Fairy Lights” (haldjatuled) esindab täppe ja punkte, mida võib leida pea kõikjalt pargis: arhitektuuris, aiakujunduses ning paljudes erinevates valgustites.


“The Stripes” triibumustri lähtepunktiks on klassikaline karamellkomm ning sinised triibud, mis ehivad Tivoli Boy Guards orkestripoiste vormipükse.

Checks Ruudumuster on inspireeritud traditsioonilisest laudlinast, mis sageli katab Taani kodude söögilauda. Sellel pakutakse kõigi taanlaste lemmiklõunaks einevõileibu. Modernne värvivalik ning suurendatud graafika lisab trükimustrile kaasaegsust, hoides ning äratades õnnelikke mälestusi minevikust.


Lisaks tooteid Tivoli kataloogis. Tule tutvuma Kopli 16, Tallinnas Kromo kauplusesse!


Too koju killuke Tivolit

erinevate disaintoodetega

Normann Copenhagen´ilt.Tags:

Viimased postitused
Arhiiv
Kategooriad

Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 56565333

Tel: +372 5164040   

e-mail: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle