March 26, 2020

January 17, 2019

January 16, 2019

Please reload

Viimased postitused

Form - lihtsa vormiga elegants argipäeva.

 

Form on minimalistlikus stiilis moderne tool. Lihtsa koduse siletiga kaasaegne disain, kus tooli jalad tunduvad justkui karkassist välja kasvavat. Üleminekuteta vormi saavutamiseks arendati välja uus ja innovatiivne lahendus, kus istmeosal on küljes ka pesad ehk soklid jalgade jaoks.

Naturaalsest tammest, pähklipuust või metallist jalad sobituvad plastist pesadesse ja üleminek on sujuvalt elegantne. Puit või metall sulanduvad karkassi ning esitlevad selgelt kõrge kvaliteediga oskustööd. Nii on saavutatud paindlik vorm ja raamistik laiale stiilivalikule, mis lubab toolil sobituda erinevas stiilis interjööridesse.

 

Form toolid toetavad selga ja pakuvad samas liikumisvabadust. Vastupidavad materjalid ja selge kontuuriga vorm - Form on paindlik ja funktsionaalne tool, mis sobib igasse ruumi kontori- või söögitooliks, lastetuppa või muuks otstarbeks.

 

 

Põhjamaiselt jahedates toonides harmoonia. Klassikaline hall ja naturaalne tamm. Elegantselt ühtlane ja tagasihoidlik, skandinaavia disainile omase esteetika ja kvaliteetne teostus loob kuningliku meeleolu ning lubab Form kollektsiooni paigutada ka väärikasse aulasse või ballisaali.

 

88 Form tooli ja Form lauad moodustavad stiilse väljapaneku Charlottenborg´I Kunstimuuseumi ballisaalis dokumentaalfilmide festivalil CPH:DOX märtsis, 2017

 

Form ja Era seeria toolid toetavad Tšehhis, Brnos asuva hotel Marriot´i restorani stiilset ja peetud miljööd.

 

 

 

Manchesteri lähistel vastavatud katalaani köögikultuuri tutvustav restoran Tast pakub lisaks maitseelamustele ka silmailu. Interjöör justkui lihtne, samas pillav. Form söögitoolid velvetkangast.

 

 

 

 

 

 

Skandinaaviast innustust leidnud restoran Salt Recipes Hong Kong´is sisustati Normann Copenhagen´i toodetega, et pakkuda toiduelamustele lisaks põhjamaiselt minimalistlikku interjööri. Peaaegu kõik selles restoranis viitab Skandinaaviale - ka mööbli ja interjööri puhul.

 

Heledates toonides elegantne idamaine koos põhjamaise disainiga. Rhinebeck, New York´is Indiast inspireeritud restoran Cinnamon on sisustatud Form toolide ja baaripukkidega. 

 

 

 

 

 

Please reload

Kategooriad