Kromo Disain OÜ

Kopli 16, 10412 Tallinn

Tel: +372 5164040 

Tel: +372 56565333 (salong)

Email: info@kromodisain.ee

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

January 17, 2019

January 16, 2019

December 20, 2018

Please reload

Viimased postitused

POUL MADSEN: A(R)T HOME

06/01/2017

 Poul Madsen - Normann Copenhageni asutaja ja kaasomanik

 

 

Poul Madsen on mees, kes seisab uhkelt Normann Copenhageni brändi taga. Lahkelt lubas ta ka piiluda enda Kopenhaagenis paiknevasse korterisse. Hubane korter asub Østerbro linnaosas, kus Poul tunneb ennast tõesti koduselt.

 

 

Poul Madsen oma kodukontoris. Silmatorkav valgusti on loonud hollandi disainer Marcel Wanders. Väikese merineitsi skulptuuri autoriks on Edvard Eriiksen, kelle loodud originaalversiooni asub Kopenhaageni sadamas.

 

 

Pouli korter on 200m2 suur ning seal elab ta koos naise ja tütrega. Pouli kodu on täidetud erinevate disaini- ning kunstiteostega. Muidugi leiab tema kodust ka mitmeid Normann Copenhageni elemente. 

 

 

 Poul on täitnud tühja nurga vahvate Normann Copenhageni Era toolidega ning HushMitNavn kunstiteostega.

 

 

Pouli jaoks on oluline usaldada oma sisetunnet nii koduse interjööri kujundamisel kui ka Normann Copenhageni brändi kallal töötades. Mööbliese või aksessuaar peab teda kuidagi kõnetama. Eriti pöörab Poul rõhku vormile, värvile ning funktsionaalsusele.

 

 

Pouli üks lemmikkunstnikke on HuskMitNavn, kelle teostega on ta kaunistanud terve koridori.

 

 

Elutoas paikneb maal "Wherever You Go IS Where You Are", mille autoriks on Jens Hedin. See loob mõnusa värvigamma seal samas paikneva taimega.

 

 

Oma kodu puhul hindab Poul minimalismi ja rahulikkust. Ta usub, et kunst ja interjöör on üksteisega tihedalt seotud ning talle meeldib segada klassikalisi disainielemente Normann Copenhageni disainiga.

 

 

 Efektne Bell lamp loob mõnusa sümbioosi seinal asuva maaliga. Maali autoriks on taani kunstnik Marie Bancks.

 

 

Oma igapäevases töös otsib Poul inspiratsiooni erinevatest valdkonadest, nagu näiteks reisimine, kunst, interjöör ja disain. 

Kategooriad:

Please reload

Kategooriad
Please reload

Arhiiv